OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY „EKO-PLANETA”.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego „Eko Planeta”. Konkurs przebiegał w trzech kategoriach wiekowych: „Maluch” klasy III i IV, „Młodzik” klasy V i VI oraz „Adept” klasy VII i VIII szkoły podstawowej.

Dzieci biorąc udział w tym konkursie rozwijają swoje zainteresowania przyrodnicze oraz mają możliwość zaprezentowania zdobytej wiedzy.

Laureatka I miejsca w kraju otrzymała nagrodę rzeczową - głośniki. Uczniowie z najlepszymi wynikami otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, wyróżnieni dyplomy z wyróżnieniem a pozostali uczniowie dyplomy uznania.

-  laureatka  I miejsca w  kraju – Zofia Wołyniec -  kl. VIa

wynik bardzo dobry - I miejsce w szkole w kategorii „Maluch” – Małgorzata Jończyk - kl. IIIa

- wynik bardzo dobry - I miejsce w szkole w kategorii „Młodzik” – Zofia Salwin kl. VIa

- wynik bardzo dobry - I miejsce w szkole w kategorii „Adept” – Piotr Wielgolewski kl. VIIc