Projekt edukacyjny "Niezapominajka"

Tegoroczne  VII obchody Wyszkowskich Dni Nauki odbyły się w budynku Wyższej Szkoły im. Pawła Włodkowica w Wyszkowie. Nasza szkoła wystąpiła pod hasłem " Uczymy się przez działanie".

Dzieci klasy 6 c pracujące pod kierunkiem p. R. Fydrych przygotowały serię doświadczeń z kolorami. Dużym zainteresowaniem uczniów innych szkół cieszył się kącik malarski oraz kreatywny, w którym dzieci mogły zapoznać się ze specyfiką różnego rodzaju farb oraz plasteliny. W zdumienie wprawiły dzieci klas młodszych doświadczenia"kolorowe mleko", 'wulkan", "bańka w bańce" oraz wiele innych. Klasy I a i I b pod kierunkiem wychowawczyń p. A. Groszkiewicz i p. W. Runo przedstawiły fragment projektu edukacyjnego "Niezapominajka", którego celem było promowanie polskiej przyrody a także kształtowanie właściwej świadomości ekologicznej i poszanowanie dla każdej formy życia. Pierwszaki wesołymi piosenkami zapraszały do naszego "niebieskiego pawiloniku" wszystkich zwiedzających.
Dziękujemy za pomoc i wsparcie   p. wicedyrektor  Katarzynie Zacharskiej.

R. Fydrych i  W.Runo