Podsumowanie szkolnych konkursów klas 1-3.

Szkolny konkurs matematyczny dla klas II
Celem konkursu było rozwijanie umiejętności uczniów wykazujących zainteresowania i zdolności matematyczne.
W roku szkolnym 2022/23 do konkursu przystąpiło 22 uczniów z klas II. Uczestnicy konkursu sprawdzali swoje umiejętności rozwiązując indywidualnie test. Etap II odbył się 30 maja .
LAUREATAMI KONKURSU MATEMATYCZNEGO KLAS II zostali:
I - miejsce LENA KOŁCZYK II a
II - miejsce MAJA KOŁCZYK II a
III - miejsce AMELIA KALATOR II b
Gratulujemy uczniom wspaniałego wyniku!

Mamy Mistrza Matematyki klas III
29 maja 2023r. odbył się II etap Konkursu Matematycznego klas III. Wzięło w nim udział 7 uczniów z klas 3a i 3b.
Celem konkursu było rozwijanie i pogłębianie zainteresowań i uzdolnień matematycznych, kształtowanie samodzielnego i twórczego myślenia, promowanie matematyki jako atrakcyjnej dziedziny nauki, integracja środowiska uczniowskiego, współpraca nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, wyłonienie „Mistrza Matematyki klas III”.
Wyniki konkursu:
I miejsce - Michał Niziński III b – Mistrz Matematyki
II miejsce - Krzysztof Wróbel III a
III miejsce - Franciszek Wielgolewski IIIa
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce!!!

Mistrzem ortografii klas 2 jest:
1.Weronika Żuchowska -2 c
2.Agata Wrzesińska 2c, Maksymilian Tauter 2b
3.Weronika Karamuz 2c
Gratuluję zwycięzcom !

Mistrzowie ortografii klas trzecich.
5 czerwca 2023 r. odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny „MISTRZ ORTOGRAFII KLAS III”, który przeprowadziła pani Renata Ślubowska. Celem konkursu było motywowanie uczniów do doskonalenia umiejętności w zakresie ortografii oraz wyłonienie tych uczniów, którzy posiadają uzdolnienia ortograficzne. Do konkursu przystąpiło 12 uczniów z klas IIIa i IIIb. Najlepszymi w rywalizacji o zaszczytny tytuł okazali się:
1. Miejsce - Michał Niziński kl.3b
2. Miejsce - Anna Wojtaszek kl.3a
3. Miejsce - Franek Wielgolewski kl.3a
Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów.