Czytam z klasą lekturki spod chmurki .

Klasa I a zakończyła realizację IV edycji międzynarodowego projektu czytelniczego" Czytam z klasą lekturki spod chmurki ". Realizacja III modułu" Podróże po świecie " - związana była z czytaniem i opracowaniem lektury Łukasza Wierzbickiego "Afryka Kazika".

Wspólnie podróżowaliśmy po czarnym lądzie. Uczniowie rysowali i wyklejali afrykańskie zwierzęta. Wykonali też zakładki do książek związane z lekturą. Zorganizowaliśmy lekcję pod chmurką, na której nie zabrakło głośnego czytania ulubionych książek. Dzieci miały zajęcia z mapą świata, poznawały kontynenty oraz afrykański kraj - Rwandę. Wysłuchały hymnu tego kraju i wykonały flagę. Odwiedziliśmy biuro podróży.To była super zabawa. Pozdrawiamy wszystkich czytających !