„SMAK EKOLOGICZNEJ ŻYWNOŚCI”.

20 czerwca 2018 roku w Urzędzie Marszałkowskim w Warszawie odbył się finał wojewódzki XV edycji konkursu "Smak ekologicznej żywności".

Od lat organizatorem tego wydarzenia jest marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik. W trakcie zmagań finałowych uczestnicy musieli wykazać się olbrzymią wiedzą na temat  rolnictwa i żywności  ekologicznej.

Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice Olga Zdrojewska z kl. Vc i Julia Gudanis z kl. VIIa.

Nagrodą dla wszystkich uczestników konkursu było zwiedzanie Stadionu Narodowego trasą  "Poczuj się jak VIP", która  obejmuje najbardziej ekskluzywne miejsca przeznaczone dla najważniejszych gości PGE Narodowego. Odwiedzili również pomieszczenia dla zawodników, komentatorów, a także kibiców. Dodatkową atrakcją była krótka podróż metrem.

E. Landoch