Szkolny etap II Konkursu Języka Niemieckiego "Sprache von Goethe"

8 marca w naszej szkole odbył się szkolny etap II Konkursu Języka Niemieckiego "Sprache von Goethe" organizowanego przez Zespół Szkół nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie.

Do konkursu przystąpiło 8 chętnych uczniów klas 8, spośród których test przygotowany przez w/w szkołę średnią wyłonił trójkę najlepszych, która będzie reprezentowała naszą szkołę na etapie międzyszkolnym jako grupa. Miło nam poinformować, że naszymi reprezentantkami na kolejnym etapie będą:
Sandra Gajc z klasy 8c, Maja Piórkowska z klasy 8a oraz Dominika Nizińska z klasy 8e. Gratulujemy dziewczynkom wiedzy nie tylko językowej, ale również o krajach niemieckojęzycznych oraz trzymamy kciuki na etapie międzyszkolnym. Opiekunem uczniów jest nauczycielka języka niemieckiego Paulina Sabak.