Wymiana kartek bożonarodzeniowych.

Tradycją już naszej szkoły jest udział uczniów klas 7 i 8 w projekcie wymiany kartek bożonarodzeniowych z rówieśnikami w języku niemieckim .

W tym roku kartki wysyłamy do szkoły w Norwegii. I tym razem uczniowie nie zawiedli i wykonali własnymi rękami "małe cuda". I w tym roku udało się spopularyzować język niemiecki, pokazać, że "nie taki niemiecki straszny, jak go malują"

Czekamy teraz na odpowiedź rówieśników z zaprzyjaźnionej szkoły, a ta już wkrótce....

Również w tym roku dziękujemy Gmina Wyszków oraz Starostwu Powiatowemu w Wyszkowie za gadżety, które zawsze wkładamy do paczek z kartkami w ramach pamiątek z naszego regionu i reklamy.

Nad prawidłowym przebiegiem projektu oraz jego organizacją czuwały w tym roku panie Paulina Sabak i Liliana Tauter