Warsztaty profilaktyczne.

Warsztaty prowadzone były w ramach 23 lutego uczniowie klasy 7c wzięli udział w warsztatach profilaktycznych dotyczących zachowań ryzykownych.Ośrodka Wsparcia dla dzieci i młodzieży w Wyszkowie, który znajduje się przy Ośrodku Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień "Monar" w Wyszkowie.

Ośrodek Wsparcia dla dzieci i młodzieży w Wyszkowie zapewnia młodym ludziom zarówno opiekę psychologiczną jak i dostęp do szerokiego wachlarza zajęć terapeutycznych.
Nieodpłatna pomoc skierowana jest do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i średnich oraz do ich rodziców.

Dziękujemy pani psycholog Marii Dworak i podopiecznemu "Monaru" Panu Mariuszowi za pouczajacą lekcją życia.

Kinga C-S.