Zapraszamy do udziału w Marszu Życzliwości.

Około 700 uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych wraz z nauczycielami przejdzie ulicami Wyszkowa z banerami z hasłami profilaktycznymi, by zwrócić uwagę i uwrażliwić mieszkańców na życzliwość wobec człowieka, a także wobec naszej planety.

Całość zakończymy na Placu Miejskim standardowo tańcząc Belgijkę i Wygłupiaczka.
Przedpremierowo będzie też możliwość odsłuchania piosenki nagranej przez wyszkowską młodzież pt. "Nasza przyroda" (nagranie, muzyka i słowa - Roman Grus)
Przemarsz wpisuje się w organizowane Wyszkowskie Dni Wody i organizujemy go wspólnie z Młodzieżowa Rada Miejska w Wyszkowie.

Do udziału zapraszamy, jak co roku, współpracujące z nami władze samorządu Gmina Wyszków oraz Powiat Wyszkowski, a także Dyrektorów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z terenu Gminy Wyszków.
Wydarzenie zostanie zabezpieczone przez Policja Wyszków, a także ratowników medycznych.

Do zobaczenia na trasie!

#gminawyszków #powiatwyszkowski #policjawyszków #wipwyszków #mrmwyszków