VI Gminny Konkurs Ekologiczno- Plastyczny.

Uroczyste podsumowanie VI Gminnego Konkursu Ekologiczno-Plastycznego pt.:,,Zwierzęta chronione w polskich lasach”.

Podsumowanie konkursu odbyło się 22 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Wyszkowie , która była też organizatorem i gospodarzem .

Przybyłych gości powitała wicedyrektor Katarzyna Zacharska i dyrektor szkoły Wiesław Pasek. Prowadząca, pani Justyna Pólkowska wprowadziła wszystkich obecnych w klimat ekologii, zależności i zagrożenia ze strony człowieka.
Uczniowie klas trzecich zaprezentowali się w krótkiej części artystycznej , ukazującej znaczenie ekologii i ochrony środowiska.
Następnie głos zabrał dyrektor szkoły Wiesław Pasek odnosząc się do konkursu i ekologii, motywacji w organizacji konkursów ekologicznych.
Najprzyjemniejsza część spotkania, to oczywiście wręczenie nagród, dyplomów i podziękowań.
Wyróżnienia: Dorota Gizińska SP nr 1,
Emilia Arbaszewska SP nr 2,
III MIEJSCE- Olga Pawłowska SP w Lucynowie,
III MIEJSCE-Nikola Menkała SP 2,
II MIEJSCE-Zuzanna Mróz SP w Leszczydole Starym,
I MIEJSCE-Nela Świderska SP nr 5
Sponsorem nagród w konkursie był Burmistrz Wyszkowa- Pan Grzegorz Nowosielski.
Podziękowania otrzymali także nauczyciele, którzy przygotowali uczniów do konkursu. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu umiejętności plastycznych i wrażliwości na otaczające nas piękno przyrody.