Szkolny konkurs matematyczny dla klas II

23 listopada odbył się I etap Szkolnego Konkursu Matematycznego dla klas II.

Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań matematycznych ,rozwijanie logicznego myślenia i wyobraźni przy rozwiązywaniu  problemów matematycznych, wyłonienie uczniów, którzy będą  reprezentować  szkołę w konkursach pozaszkolnych oraz wyłonienie Supermatematyka klas II na koniec roku szkolnego.  Każdy z uczestników konkursu zdobywa punkty w dwóch  etapach, których suma zadecyduje o wyniku końcowym. Najlepsze wyniki I etapu:

I miejsce - Sandra Gajc – 46pkt kl. 2c  oraz Marta Kaczyńska kl. 2e – 46 pkt

II miejsce - Piotr Lisek kl. 2e – 39 pkt

III miejsce - Filip Popowicz kl. 2f - 34 pkt

W następnym etapie wezmą udział następujący uczniowie: Kuba Prus, 2e Tobiasz Rowicki 2a, Dominika Nizińska 2e, Amelia Grzywacz 2c, Kuba Chełmicki 2d, Katarzyna Archacka 2f, Franek Świderek 2,f Bartosz Frąckiewicz 2a, Ewa Stokarska 2c, Mateusz Kwiatkowski 2f, Diana Sakowicz 2e, Grzegorz Wróbel 2b, Karolina Aksamitowska 2a, Pola Czajkowska 2c, Julia Dzięgielewska 2f, Nadia Godłoza 2c, Wiktor Toczka 2b, Katarzyna Bałdyga 2b, Michał Wrzosek 2a, Amelia Lewandowska 2b.

Ewa Mielczarczyk