WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO KRĄG

5 listopada 2016r. 17 uczniów klas 5 i 6 wzięło udział w konkursie ogólnopolskim i przystapiło do napisania testu wiedzowego na temat „Państwo Piastów”.

Najlepszy wynik wśród naszych uczniów otrzymał Mateusz Wojtaszek z kl. 5d i zdobył 26 punktów na 30 pkt. Wyróżnieniami zostali odznaczeni uczniowie z kl.6a: Remigiusz Gurbała i Julia Gudanis. Oboje zdobyli po 24 pkt.Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy uznania.
W konkursie indywidualnym na album „Przewodnik po Polsce – miejsca, które warto odwiedzić” wzięło udział 5 uczniów. Praca Julii Nowak z 5c otrzymała bardzo dobry wynik, a Kinga Zbrzeźniak z 5c i Sandra Powierza z 5b zostały nagrodzone wyróżnieniami.Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy oraz oceny celujące lub bardzo dobre z historii.

Dziękujemy za udział i gratulujemy wyników!

E. Biernacka