Vice mistrzynie powiatu w mini piłce siatkowej

4 lutego odbyły się eliminacje gminne w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Obie nasze reprezentacje wywalczyły 2 miejsce i awans do etapu powiatowego.

Czas, ciężka praca, upór i umiejętności, którymi wykazują się nasi sportowcy, pokazały, że w powiecie wyszkowskim lepsi od nas są tylko uczniowie klasy sportowej z SP 5. Zarówno drużyna dziewcząt, jak i chłopców stanęła na podium zdobywając 2 miejsce.Zawody dziewcząt na etapie powiatowym odbyły się 1 marca.Skład drużyny dziewcząt na zawodach gminnych:

Patrycja Koprowska, Oliwia Skórka, Wiktoria Buźniak, Wiktoria Kukwa, Kinga Ostrowska, Natalia Gawryś, Kasia Bardyszewska, Klara Lisek.

Reprezentacja dziewcząt na zawodach powiatowych:

Oliwia Skórka, Wiktoria Buźniak, Wiktoria Kukwa, Natalia Gawryś, Kasia Bardyszewska, Klara Lisek, Oliwia Ciemniewska, Olga Gawrońska, Gabrysia Balcer.

Jeszcze raz serdeczne gratulacje dla naszych "Sreberek":-)

M. Nizińska