Zakończenie roku szkolnego 2012/2013 w oddziale przedszkolnym.

W czwartek 27.06.2013r,  po zajęciach odbyło się w naszym oddziale uroczyste pożegnanie 7-  latków ze swoimi młodszymi kolegami i koleżankami oraz ze swoją wychowawczynią. Na uroczystość przybyli rodzicie wszystkich dzieci oraz pan Dyrektor Jan Hryniewicz.

Mama Olgi Zdrojewskiej, pani Agnieszka Zdrojewska wspólnie z siedmiolatkami przygotowała występ artystyczny uczniów zakończony życzeniami i podziękowaniami za wspólnie spędzony rok ze swoimi młodszymi koleżankami i kolegami oraz panią wychowawczynią. Pan dyrektor Jan Hryniewicz wręczył dzieciom odchodzącym do klasy I dyplomy ukończenia oddziału przedszkolnego. Ich młodsi koledzy otrzymali również pamiątkowe dyplomy. Część z dzieci musiała wykazać się swoimi umiejętnościami artystycznymi  . Zachęceni przez pana dyrektora recytowali wiersze i śpiewali piosenki.Odchodzący na emeryturę pan dyrektor został uroczyście pożegnany przez rodziców, którzy podziękowali za to, co zrobił dla naszego oddziału i naszych dzieci  w tym roku szkolnym.

Na zakończenie p. Ewa Mielczarczyk krótko podsumowała osiągnięcia uczniów, a były one niemałe. W dowód uznania jeden z uczniów Dawid Zaorski został zaproszony wraz z wychowawczynią na Gminne Zakończenia Roku Szkolnego, które również odbyło się w naszej szkole. Wychowawczyni podziękowała również rodzicom za pomoc i zaangażowanie podczas całorocznej pracy.

Przyszłym pierwszoklasistom życzymy sukcesów w nauce w nowych klasach a ich młodszym kolegom i koleżankom wspaniałych wakacji!!!!

Panu dyrektorowi życzymy spełnienia wszystkich swoich dotychczas  niespełnionych marzeń !