Program

Od  września 2013r. uczniowie naszej szkoły mogą cieszyć  się bezpiecznym placem zabaw dzięki pozyskanemu przez Gminę Wyszków dofinansowaniu w ramach rządowego programu  „Radosna Szkoła”.

Szkolny plac zabaw umożliwia  młodszym dzieciom podejmowanie aktywności fizycznej w sposób pozwalający rozładować napięcia emocjonalne i fizyczne, wynikające z możliwego ograniczenia spontanicznej aktywności w trakcie zajęć prowadzonych w klasach. Szkolny plac zabaw jest przygotowany do prowadzenia z dziećmi różnych form zajęć ruchowych (np. pokonywania przeszkód, wspinania, czworakowania, przeskoków, przeplotów czy zwisów). Jest także wyposażony w różnorodne drabinki, drążki, ścianki wspinaczkowe, pomosty, zjeżdżalnie, równoważnie, przeplotnie oraz kolorowe huśtawki. Ważne jest to, ze plac zabaw jest bezpieczny, m.in. poprzez zastosowanie nowoczesnej, bezpiecznej nawierzchni pod urządzeniami, właściwe rozmieszczenie sprzętu znajdującego się na placu zabaw oraz przyjazne zagospodarowanie pozostałego terenu zielenią.