Konkurs rozstrzygnięty!

Główna nagroda dla uczennicy klasy III C

Kingi Jagielskiej

Z okazji 20-lecia Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Wyszkowie, 2 czerwca  w Domu Kultury Hutnik uroczyście wręczono nagrody uczestnikom  konkursu „Czysta woda zdrowia doda” . I miejsce zajęła uczennica naszej szkoły z klasy III C Kinga Jagielska. Główną nagrodą w konkursie był wspaniały rower.

Pozostali uczniowie Oliwier Tauter, Weronika Stokarska i Wiktor Pietrzykowski z klasy III c  oraz  Diana Sakowicz z klasy 2 E, których prace zakwalifikowały się do finału, otrzymali nagrody w postaci przyborów do rysowania oraz pamiątkowe dyplomy.   Konkurs adresowany był do uczniów klas    I-III szkół podstawowych z  gminy Wyszków, a hasło przewodnie brzmiało "Czysta woda zdrowia doda". PWiK otrzymało na ten cel dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska   i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Udział w konkursie wzięły następujące placówki: Szkoła Podstawowa nr 1, Szkoła Podstawowa nr 2, Szkoła Podstawowa nr 5, Szkoła Podstawowa nr 3 w Rybienku Leśnym, Szkoła Podstawowa w Leszczydole Starym, Szkoła Podstawowa w Lucynowie, Szkoła Podstawowa   w Leszczydole Nowinach, Szkoła Podstawowa w Rybnie, Szkoła Podstawowa w Olszance, oraz Szkoła Podstawowa w Łosinnie. Rolą konkursu było pobudzenie wrażliwości artystycznej i ekologicznej u dzieci, kształtowanie poczucia więzi ze środowiskiem i przyrodą, dostrzeganie znaczenia wody dla człowieka   i środowiska oraz pobudzenie wyobraźni u dzieci i prezentacja ich możliwości twórczych.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!

Do konkursu uczniów przygotowały: p. Joanna Hanusiak i p. Ewa Mielczarczyk