,,Kolęda płynie z wysokości..."

Już po raz 19 w naszej szkole odbył się szkolny etap Konkursu Kolęd i Pastorałek.Uczniowie rywalizowali w 3 kategoriach wiekowych:kat.A- klasy I-III, kat.B- klasy IV-VI i kat.C- klasy VII.

Zespoły i soliści zaprezentowali swoje umiejętności śpiewając tradycyjne kolędy ,a także współczesne pastorałki. Zmagania wykonawców oceniało jury,które wybrało następujących laureatów:

KATEGORIA A-KLASY I-III

I miejsce- Alicja Piątkowska -klasa Ic, Maja Bednarska, Sandra Gajc, Amelia Grzywacz-klasa IIIc

II miejsce-Mikołaj Piasecki -klasa IIb

III miejsce-zespół z klasy IIa, Gabriela Gołębiewska, Monika Papaj-klasa Ib

Wyróżnienie-duet: Zuzanna Zyśk, Michalina Salwin-klasa IIIe

KATEGORIA B - KLASY IV-VI

I miejsce-Marta Postek, Nikola Prus, Nina Turek, Karol Ciunajko-klasa 4e

II miejsce-Zofia Wołyniec-klasa 4a

Marta Bryk, Klaudia Pietrak-klasa 5b

III miejsce-Magda Łubińska,Nikola Baranowska,Maja Iwańska-klasa 5c

KATEGORIA C - KLASY VII

I miejsce- Wiktoria Kukwa-klasa7c

II miejsce-Klara Lisek,Wiktoria Przygoda,Gabriela Balcer,Emilia Stefanowska,Paulina Janus-klasa 7c

Zwycięzcy z każdej kategorii będą reprezentować naszą szkołę podczas Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek 9 stycznia 2018 roku.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom, a zwycięzcom życzymy wygranej w styczniu!

Organizatorzy:R.Fydrych,B.Rusak,G.Sroczyńska,B.Wyr zykowska.

Barbara Rusak