Szkolny Konkurs Recytatorski,,Jesień słowem malowana"

W dniu 17 X 2013r. odbył się konkurs recytatorski ( etap szkolny) klas IV - VI - " Jesień słowem malowana". Wzięło w nim udział 13 uczestników . Piękne strofy o jesieni recytowali przedstawiciele wszystkich klas starszych. Najlepszą recytatorką o urokach jesieni okazała się Paulina Szewczyk ucz. klasy 6c ( opiekun pani Alicja Kosińska) ,II msc.- Karolina Zęgota ucz.klasy 6a (opiekun p. Alicja Kosińska). Trzecie miejsce zajęły uczennice - Wiktoria Baranowska ucz. klasy 4a (opiekun pani Iwona Depta ) i Julia Brejnak ucz. klasy 5d ( opiekun pani Barbara Rusak). Paulina i Karolina będą reprezentowały naszą szkołę w Gminnym Konkursie, który odbędzie się 25 X 2013r. w Rybnie . Życzymy Paulinie i Karolinie powodzenia w dalszym etapie konkursu.
                                                                                                                            Iwona Depta