Konkurs recytatorski wierszy Jana Brzechwy

26 lutego odbyły się szkolne eliminacje do Gminnego Konkursu Recytatorskiego Wierszy Jana Brzechwy dla klas 2-3 oraz 4-6.

Podczas recytacji  uczniowie oceniani byli między innymi za interpretację, dykcję, opanowanie pamięciowe wiersza oraz ogólne wrażenie. Naszą szkołę podczas konkursu w Lucynowie w dniu 6 marca reprezentować będą 2 osoby z każdej kategorii wiekowej, które  zajęły najwyższe miejsca.

Wyniki klas 2-3

• I miejsce:   Sandra Gajc  klasa 3c – opiekun p. Elżbieta Matak oraz Piotr Lisek klasa 3e – opiekun  p. Joanna   Hanusiak
  • II miejsce : Żukowska Klaudia klasa 3a - opiekun p. Iwona Godleś
  • III miejsce: Bartosz Frąckiewicz klasa  klasa 3 a-  opiekun p. Iwona Godleś

Wyróżnienia: Oliwia Dumała klasa 2b opiekun p.  Wioletta Runo, Maja Akier klasa 3d – opiekun p. Renata Ślubowska

Wyniki klas 4-6

• I miejsce: Zofia Gołębiewska kl.4e
  • II miejsce : Oliwia Lewandowska kl.4b
  • III miejsce: Bartek Grabowski kl.4b i Weronika Kołodziejczyk kl.4b

Bartłomiej Grabowski z 4 b będzie reprezentował naszą szkołę na gminnym etapie konkursu recytatorskiego w Lucunowie. Razem z Zasią Gołębiewską i Oliwą Lewandowską.

Gratulujemy i życzymy sukcesów  w konkursie gminnym.

Organizatorki konursu: Ewa Mielczarczyk i Alicja Kosińska