3a i 3b z wizytą u strażaków i w lodziarni.

10 maja uczniowie klasy 3a i 3b wybrali się z wizytą do Państwowej Straży Pożarnej w Wyszkowie.

Celem wycieczki było zapoznanie uczniów ze sprzętem strażackim i pracą strażaka. W siedzibie Straży Pożarnej uczniowie z zaciekawieniem zwiedzali pomieszczenia, zapoznali się ze sprzętem , którego strażacy używają w różnych, trudnych warunkach. Strażacy zademonstrowali również zjazd po róże. Uczniowie z zainteresowaniem oglądali też wyposażenie wozu strażackiego. Wszyscy są zgodni co do tego, że praca strażaka jest wyjątkowa i bardzo potrzebna nam wszystkim, dlatego tak bardzo jesteśmy im wdzięczni za stałą opiekę i pomoc.

Drugim etapem wycieczki tego upalnego dnia była wizyta w kawiarni – lodziarni. Zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.

Iwona Godleś