I C na Dzikim Zachodzie

Kończący się rok szkolny klasa I c pożegnała w stajni Pasja w Skuszewie.

Cały wyjazd zorganizowała dzieciom i chętnym rodzicom pani Ania Pyśk- mama Jasia. Pierwszoklasiści wzięli udział w programie p.t. "Dziki zachód na wesoło".

Dzieci zapoznały  się z końmi, dowiedziały  się wielu ciekawych rzeczy o tych zwierzętach, karmiły je, jak również jeździły na nich. Obejrzały  krótką projekcję dotyczącą dzikiego zachodu , zrobiły pióropusze, z którymi zrobiliśmy sobie  klasowy foto western. Przejechały się ciuchcią   na wycieczkę krajobrazową, jak również zjadły kiełbaski z ogniska, które sami przygotowali. Następnie wzięły  udział w zawodach westernowych organizowanych na terenie stajni. Bardzo dziękujemy rodzicom, którzy zechcieli pojechać z nami i brali  udział we wspólnej zabawie.

Ewa Mielczarczyk