Pożegnania nadszedł czas…

Dzięki zaangażowaniu rodziców uczniów klasy 3a, 14 czerwca w Nadleśnictwie w Leszczydole Nowinach odbył się klasowy piknik rodzinny, który dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń.

. Była to kolejna okazja do spędzenia paru godzin poza szkołą na łonie natury. Po krótkim przywitaniu dzieci przedstawiły swoim najbliższym program artystyczny pt.: „Dzieci – Rodzicom”, podczas którego miały okazję zaprezentować swoje talenty wokalne i taneczne. Zamiast tradycyjnego poczęstunku wszyscy goście mogli upiec sobie kiełbaski na ognisku.  Dzieci chętnie uczestniczyły w różnych zabawach i konkurencjach sportowych: grały w piłkę, w badmintona, w twistera, skakały przez linę, brały udział w wyścigach, przeciągały linę, itd. Spotkanie było bardzo udane. Pogoda i humory dopisały a dzieci w rodzinnym gronie wesoło i przyjemnie spędziły czas. Dziękuję rodzicom za przybycie i pomoc w organizacji spotkania.

Iwona Godleś