Zakończyliśmy rok szkolny.

22 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego 2017/ 2018.  Na placu apelowym spotkali się w dwóch turach uczniowie klas I - III, uczniowie klas IV - VII, dyrekcja, nauczyciele   i rodzice.

Na uroczystość przybyli również goście: pani Danuta  Kukwa - Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Wyszkowie, pan Włodzimierz Gryz - Radny Rady Miejskiej w Wyszkowie,ks. Kanonik dr Zdzisław Golana - Proboszcz parafii św. Idziego, pan Paweł  Zawadzki - Przewodniczący Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 i pani  Joanna Tybura - Wiceprzewodniczącą Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2, pan Rafał  Salwin - Radny Rady Miejskiej w Wyszkowie, pan Jan Hryniewicz - Przewodniczący Komisji Oświaty i Spraw Społecznych Rady Miejskiej Wyszkowa.

Goście pogratulowali uczniom odniesionych sukcesów oraz podziękowali za całokształt działań pedagogicznych wszystkim nauczycielom. Dyrektor szkoły pan Wiesław Pasek podsumował miniony rok szkolny, który obfitował w liczne sukcesy, uroczystości, inicjatywy nauczycieli i dzieci, organizowanych  akcji, imprez i działań wolontariackich. Rok prężnej  pracy Samorządu Uczniowskiego,  podczas którego  każdy dzień przynosił efektywne działania całej społeczności szkolnej.

Zakończenie roku szkolnego jest  sprzyjającym wydarzeniem aby nagrodzić uczniów, którzy uzyskali najlepsze wyniki, wyróżnili się swoim zachowaniem i postawą. W tym roku wręczonych zostało128 nagród książkowych dla uczniów klas III – VII.  W  tym roku szkolnym nie żegnaliśmy uczniów kończących szkołę, a nauczycieli. Na zasłużoną emeryturę odchodzą: pani Jolanta Przybysz, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przez wiele lat wicedyrektor szkoły; pani Elżbieta Majewska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w tym roku wychowawca oddziału przedszkolnego; pani Alicja Kosińska – nauczyciel j. polskiego i plastyki; pani Grażyna Sroczyńska – nauczyciel katecheta.

Dziękujemy naszym wspaniałym koleżankom za pracowitość, wytrwałość, cierpliwość, wkład i zaangażowanie w funkcjonowanie naszej szkoły. Dziękujemy za wspólnie spędzone lata.

Część artystyczna  wykonana przez uczniów klas starszych zakończyła oficjalną część uroczystości, po której uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych po odbiór świadectw.

Wszystkim pracownikom i uczniom naszej szkoły życzymy udanego odpoczynku, relaksu, zabawy i słońca! Wypoczywajcie bezpiecznie, abyście za dwa miesiące wrócili do szkoły pełni nowych sił, naładowani energią, gotowi do podjęcia wyzwań jakie przyniesie nowy rok szkolny.

Do zobaczenia 3 września!