Gminne rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19.

Uroczystość poprowadził dyrektor szkoły Wiesław Pasek, zaczynając od powitania zebranych gości.

Serdecznie powitał:

- Burmistrza Wyszkowa – p. Grzegorza Nowosielskiego

- Przewodniczącą Rady Miejskiej – p. Elżbietę Piórkowską

- Proboszcza parafii św. Idziego, Dziekana Dekanatu Wyszkowskiego - ks. Kanonika dr Zdzisława Golana

-  Radnych Rady Miejskiej Wyszkowa – Kazimierę Białek, Danutę Kukwa, Jana Abramczyka,

- NaczelnikaWydziału Edukacji i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego  – p. Sławomira    Cieślaka

- Dyrektor CUW w Wyszkowie – p. Małgorzatę Liwartowską

- Dyrektor Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Wyszkowie - p. Małgorzatę Ślesik Nasiadko

- przedstawicieli związków zawodowych, - ZNP oraz prezesa NSZZ Solidarność Nauczycieli – p. Marka Pietrzaka

- Przewodniczącego Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2   - p. Pawła Zawadzkiego

- Wiceprzewodniczącą Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 – p. Joannę Tybura

Szczególnie ciepło powitał naszych pierwszaków i ich rodziców.

Wcześniej do  sali wkroczyły  poczty sztandarowe szkół Gminy. Po krótkim wystąpieniu dyrektora szkoły , głos zabrał Burmistrz Wyszkowa Grzegorz Nowosielski i Przewodnicząca Rady Miejskiej –  Elżbieta Piórkowska oraz ks. dr Golan.

Ważnym punktem uroczystości było wręczenie aktów mianowania nauczycielom naszej gminy.

Na zakończenie wystąpili uczniowie naszej szkoły w krótkim programie artystycznym.

,,Drodzy pierwszoklasiści dla was dzisiejszy dzień jest szczególny pamiętajcie, że zawsze możecie liczyć na pomoc i wsparcie nauczycieli a szczególnie waszych wychowawców i starszych uczniów.

Życzę wszystkim, samych sukcesów, dobrych ocen, dużo cierpliwości i wytrwałości.'' - życzenia na koniec skierowane do wszystkich , od dyrektora naszej szkoły.