Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019.

3 września o godzinie 9.00 pierwszy dzwonek oznajmił uczniom SP 2 nowy rok szkolny. Uroczystość klas 2-8 odbyła się na placu apelowym, poprowadzili ją : dyrektor pan Wiesław Pasek, wicedyrektor pani Agnieszka Katarzyna Zacharska,

oraz wicedyrektor pani Monika Chełmicka. Przewodniczący Rady Rodziców  Paweł Zawadzki życzył wszystkim uczniom sukcesów w nowym roku szkolnym , a ksiądz Karol Skrodzki udzielił błogosławieństwa.
Do grona kadry nauczycielskiej dołączyli :  Jolanta  Królikowska- język polski, Jolanta Sarnacka - matematyka,  Robert Falaszek - historia,  Anna Deluga - język angielski, Estera  Godleś - religia, Małgorzata Karolkiewicz - nauczyciel wspomagający.
Po dwóch miesiącach wakacji wróciliśmy do szkolnych murów. Oznacza to, że musimy przestawić nasze zegarki na wcześniejszą pobudkę, zmobilizować się i wziąć się do nauki. W nowym roku szkolnym 2018/2019 życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów. Powodzenia !

Joanna Hanusiak