Szkolny Konkurs Plastyczny ‘’Szopka Bożonarodzeniowa – kompozycja przestrzenna”

W grudniu odbył się w naszej szkole konkurs plastyczny dla klas IV – VI w którym wzięło udział 40 uczniów. Tegoroczne szopki zadziwiały pomysłowością form, kolorystyką i różnorodnością wykorzystanych materiałów.

W etapie szkolnym

I miejsce zajęły – Karolina Zęgota z kl.Via, Szymon Laskowski, Kuba Rogalski, Kasia Dudkiewicz, Natalia Puścian i Wiktoria Brejt z klasyVIb.

II miejsce – Adam Pażuchowski z kl.Va i Piotr Baranowski z kl.Vc

III miejsce – Klaudia Chełchowska z kl.Va, Krystyna Książek i Dawid Ziółkowski z kl.VIc

Do etapu gminnego zostały przekazane prace Dominiki Brejnak i Juli Kuleszyz kl.Via, Zuzi Leder i Magdy Janus z kl.Va oraz Klaudii Szulc i Patrycji Bartłomiejczyk z kl.Vc

Jednak konkurs o szopce to nie wszystko. Wychodząc naprzeciw potrzebom i zainteresowaniom dzieci zorganizowany został tez konkurs na ŚWIĄTECZNĄ OZDOBĘ. Uczniowie mogli wykazać się inwencja twórczą wykonując bombki, choinki i gwiazdki. Efekty ich pracy możemy podziwiać na wystawkach szkolnych oraz na stronie internetowej. Podsumowanie konkursów i wręczenie nagród odbędzie się na apelu , w tygodniu poprzedzającym święta.

Organizatorka konkursów dziękuje wszystkim uczestnikom i zachęca uczniów do tak licznego udziału w następnych.

Renata Fydrych