Wycieczka do Lipin klasy 3 C

18 września klasa 3 C wyruszyła pociągiem do krainy krasnali w „ Skrzatowie” w Lipinach.  Dowiedzieliśmy się gdzie i jak żyją krasnoludki, czym się zajmują i jakie mają zwyczaje.

Wzięliśmy również udział w warsztatach malowania toreb i wyrabiania mas plastycznych. Bawiliśmy się w sklep i gotowaliśmy potrawy dla krasnali. Bardzo interesujące było spotkanie z alpakami, owieczkami , królikami i konikami. Mogliśmy je nakarmić i przytulić. Nie zabrakło również gier i zabaw na  świeżym powietrzu. Na zakończenie spotkania w Skrzatowie zjedliśmy gorące kiełbaski  z grilla. Na osłodę, każde z dzieci otrzymało ogromną watę cukrową. Serdeczne podziękowania składamy p. Ani Bobowskiej, która zorganizowała cały wyjazd klasy i zaplanowała go co do minuty. Podziękowania należą się również mamie Szymona Kani, która wspaniale zaopiekowała się całą grupą dzieciaków.

Ewa Mielczarczyk