Gwiazdkowy prezent!

Wyszków - 17 XII 2013r. - klasy IVa i Vb wyruszyły na wycieczkę do Warszawy.

Pogoda nie była najgorsza. Uczniowie mogli więc zwiedzić Muzeum Kolejnictwa w Warszawie.Poznali historię polskiej kolei, obejrzeli miniatury pociągów , a także prawdziwe lokomotywy , które kiedyś poruszały się po polskich torach.
         Następnym punktem wycieczki była Manufaktura Cukierków na Nowym Świecie. Ale było tam SŁODKO!!!!. Zapach niesamowity - po prostu słodki! Uczniowie obejrzeli pokaz produkcji słodkości - lizaków i cukierków.Nie jest to łatwe zadanie!Wymaga ona dużo siły i pomysłowości.Oczywiście zaopatrzyliśmy się w słodkie lizaki i cukierki na święta.
Słodko dziękujemy za zorganizowanie tej wspaniałej wycieczki Fundacji Idzik oraz ks. Mateuszowi !!!
                                                                                                      Uczniowie kl.IVa i VB
                                                                                                          Iwona Depta