Wycieczka "pod choinkę"

Fundacja "Idzik" już po raz trzeci zorganizowała wyjazd do teatru dzieciom z naszej szkoły.

Dnia 10 grudnia 43 uczniów z klas II i III obejrzało spektakl "Królowa Śniegu" w Teatrze "Baj" w Warszawie i spędziło dwie godziny w Centrum Zabaw "Kolorado". Całkowity koszt wycieczki pokryła Fundacja ''Idzik" z Wyszkowa.
    Wyjazd odbył się w ramach pkt. I.6 zadania publicznego pn.: "Prowadzenie profilaktycznej działalności informacyjno - edukacyjnej w zakresie rozwiązywania problemów alkoholowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych: w tym prowadzenie pozalekcyjnych zajęc sportowych i profilaktycznych przedsięwzięc promujących zdrowy styl życia" realizowanego przez Fundację "Idzik".

Niezwykła sceneria spektaklu połączyła plan lalki i aktora, a dzieci przeniosła w baśniowy świat Andersena.
Zabawa w kolorowym, przyjaznym i pełnym atrakcji otoczeniu dostarczyła dzieciom niesamowitych wrażeń.
    Uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz dyrekcja SP2 serdecznie dziękują Zarządowi Fundacji "Idzik" za zorganizowanie tej wspaniałej wycieczki.

Opracowała: Hanna Ambroziak