• Odwiedziło nas: 3291904

XXI GMINNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK.

10 stycznia odbył się XXI Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek.  Nasze dziewczęta  godnie reprezentowały szkołę , zajmując pierwsze i drugie miejsce w dwóch kategoriach wiekowych.

Dagmara  Depta,  Diana  Sakowicz,  Michalina  Salwin,  Zuzanna  Zyśk z klasy Ve zajęły I miejsce w kategorii B, będą reprezentować naszą gminę w konkursie powiatowym. Dziewczęta z klasy II a - Zosia Wielgolewska, Natalka Wielgolewska, Pola Skwara i Helenka Wołyniec-zajęły II miejsce w kategorii A.  Zuzia Sitek z klasy VIII b przepięknie i emocjonalnie wykonała swój utwór, dając  nam jako odbiorcom , dużo ciepłych i pozytywnych wrażeń!!!

Serdecznie gratulujemy sukcesów i dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu uczniów do konkursu.