• Odwiedziło nas: 3291997

„OSTATNI RAZ Z MOJĄ KLASĄ…”

Słowa tej słynnej piosenki wspaniale pasowały do sytuacji naszych Absolwentów, którym 25 czerwca przyszło się pożegnać z murami szkoły, dyrekcją, nauczycielami, pracownikami i przyjaciółmi ze szkolnej ławy.

Podczas wspólnej uroczystości pan dyrektor rozdał nagrody i srebrne tarcze najlepszym uczniom. Tytuł Prymusa Szkoły uzyskał Piotr Wielgolewski za najwyższą średnią i osiągnięcia w dziedzinie matematycznej. Nastąpiło także przekazanie pocztu sztandarowego młodszym kolegom i Absolwenci wygłosili tekst przysięgi, że nigdy nie splamią honoru szkoły. Po wspólnej uroczystości odbyły się pożegnania z wychowawcami w poszczególnych klasach. Nie obyło się bez wzruszeń i wielu łez.

„Nauka to podróż, która trwa przez całe życie. Dla otwartych umysłów świat jest pełen pytań, na które warto szukać odpowiedzi…” Kochani Absolwenci, przed Wami otwierają się nowe drzwi i nowe możliwości, realizujcie swoje marzenia i kształtujcie swoją przyszłość!

Wasze wychowawczynie.

Emilia Biernacka