• Do wakacji: 32 dni

Kontakt

07-200 Wyszków ul. Jana Matejki 5 Tel: 29 7423233

Bieganie, bieganie i jeszcze raz bieganie.

Reprezentacja naszej szkoły- uczniowie klas VI wystąpili pięknie na szczeblu międzypowiatowym w Sztafetowych Biegach Przełajowych w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Drużyna dziewcząt ("Taczki" ) zdobyły podium- 3 miejsce pokonując dystans 10x800m w czasie 35:3

Chłopcy zajęli 5 miejsce z czasem 32:33. Walczyli bardzo wytrwale i dzielnie.
Skład dziewcząt : Oliwia Akier, Maja Bedecka, Zuzanna Biegaj, Małgorzata Jończyk, Maria Makrzanowska, Kinga Ponichtera, Amelia Przybyłowska, Pola Skwara, Kaja Stworzyjanek, Alicja Zyśk.
Chłopcy: Wiktor Flur, Mikołaj Hanusiak, Mikołaj Łagutowski, Sebastian Milczarczyk, Patryk Nowak, Jan Olszewski, Kacper Stankiewicz, Antoni Uzdowski, Mateusz Wrzosek.

Dwa dni wcześniej odbył się finał powiatowych Sztafetowych biegów Przełajowych. Wszystkie trzy nasze drużyny zajęły miejsca na podium. Chłopcy z klas 6 i 5 zajęli II miejsce. Natomiast reprezentacja klas 7-8 oraz dziewczynki z klas 5-6 stanęli na najniższym miejscu na podium.