Tydzień Budowania Relacji

Od 20 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Tydzień Budowania Relacji.

20 listopada włączyliśmy się w obchody Dnia Praw Dziecka. Wszyscy uczniowie dowiedzieli się jakie mają prawa i gdzie szukać pomocy, jeśli są one łamane. Przez uczniów zostały wykonane plakaty.

21 listopada z okazji Dnia Życzliwości działała w naszej szkole „ Poczta Życzliwości i Dobrego Słowa”. Cieszyła się ona dużym zainteresowaniem uczniów, a listy wywoływały uśmiech u adresatów.
Dodatkowo uczniowie mogli zapoznać się z gazetka tematyczna dotyczącą życzliwości.
22 listopada był to dzień dobrych ocen i wzmocnień. Uczniowie otrzymywali od nauczycieli jedynie wspierające informacje zwrotne i pozytywne oceny.
23 listopada to Dzień Wdzięczności. Tego dnia każdy miał możliwość okazania za co jest wdzięczny. Uczniowie zapisywali na karteczkach swoje pomysły i przyczepiali do tablicy. ,,Szkolny Wdzięcznik” szybko zapełniał się wieloma miłymi słowami.
24 listopada, czyli ostatniego dnia Tygodnia Budowania Relacji uczniowie na przerwach świetnie się bawili i integrowali przy muzyce.

Był to wspaniały tydzień, pełen uśmiechu i życzliwych gestów!

Eliza Kulesza-Godlewska
Daria Skórka