Turniej Wiedzy o Muzyce

W dniu 5 czerwca muzycy z  Agencji Artystycznej „MAT” po raz ostatni w tym roku szkolnym spotkali się z uczniami klas 0-III  przedstawiając program pt: „Muzyczny Ekspres”.

Tym razem, dzieci wraz z głównymi bohaterami „muzycznej bajki” miały okazję uczestniczyć w podróży dookoła świata, przybliżającą im  tańce różnych narodów. W muzycznej wycieczce odwiedziły kraje gorącej Afryki, Anglię, Brazylię,  Czechy, Węgry, Hiszpanię i Rosję by świetnie bawić się w rytmie Samby, Czardasza czy Polki. Tradycyjnie przeprowadzony został Turniej Wokalny, tym razem przeznaczony dla uczniów klas 0- I,  którego zwyciężczynią została Maja Iwańska z kl.Ic.

Na zakończenie spotkania  odbył się finał Turnieju Wiedzy o Muzyce, w którym kolejne miejsca zajęli

I miejsce  -  Klaudia Roman kl.IIc

II miejsce -  Bartek Ponichtera kl.IIb

III miejsce - Bartek Piórkowski kl.0a

Laureaci otrzymali dyplomy oraz książki ufundowane przez A.A. ‘’MAT’’.

W imieniu organizatorów naszych comiesięcznych spotkań prowadzący koncert, pan Sebastian Plaszewski przekazał podziękowania Dzieciom, Pedagogom, Dyrekcji Szkoły za całoroczną współpracę . Życzył również wszystkim  wspaniałych wakacji.