Szkolny Konkurs Ortograficzny

10 czerwca odbył się w naszej  szkole drugi   etap Szkolnego Konkursu Ortograficznego dla uczniów  klas II.

Zadaniem uczestników było poprawne napisanie dyktanda,  oraz rozwiązanie testu  ze znajomości zasad ortograficznych. W II  etapie wzięło udział 11 uczniów spośród których największymi umiejętnościami poprawnego pisania pod względem ortograficznym i interpunkcyjnym oraz bardzo dobrą znajomością reguł ortograficznych wykazał się uczeń kl.IId – Mateusz Wojtaszek, zdobywca tytułu Mistrza Ortografii kl.II w roku szkolnym 2013/2014.

Drugie miejsce zajął Kuba Gemzała z kl.IIb, a trzecie miejsce zdobyli Łukasz Ryszawy kl.IIb, Kornelia Jaworska kl.IId i Piotr Rzemek kl.IIc.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Organizatorkami konkursu były nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej: E.Majewska i R.Ślubowska .