Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

1 września 2014 roku uczniowie SP 2 rozpoczęli kolejny rok szkolny.

Tradycyjnie pierwsze powakacyjne spotkanie ze szkołą poprzedziła o godzinie 8.00 uroczysta Msza Święta w Kościele św. Idziego. Następnie uczniowie wraz z nauczycielami spotkali się na placu apelowym, by o godzinie 10.00 uczestniczyć  w inauguracji nowego roku szkolnego. Podczas uroczystości  została przekazana  społeczności uczniowskiej odnowiona część szkoły której dokonali burmistrz Wyszkowa, Grzegorz Nowosielski, naczelnik wydziału Edukacji i Spraw Społecznych w Wyszkowie, Sławomir Cieślak, oraz Przewodniczący Rady Rodziców  Jan Laskowski .

Wyremontowany korytarz dolny oraz hol był miłym zaskoczeniem dla przybyłych do szkoły uczniów i rodziców. Kolejna nowość w naszej szkole to dzienniki elektroniczne, które  od bieżącego roku szkolnego zastąpią tradycyjne dzienniki lekcyjne. Do listy zmian dołączamy również  informację  o  zmianie  na stanowisku zastępcy dyrektora, które od dnia 1 września objęła pani Agnieszka Katarzyna Zacharska.

580 uczniów naszej szkoły rozpoczęło nowy rok szkolny, w ich gronie największą grupę stanowią  6 i 7 letni pierwszoklasiści których serdecznie witamy w murach Dwójki i życzymy im samych sukcesów i radosnych dni. Mamy nadzieję, że uczniowie najmłodszych klas oraz oddziału przedszkolnego będą dobrze czuli się  w naszej szkole.

Po dwóch miesiącach wakacji wróciliśmy do szkolnej rzeczywistości. Oznacza to ,że musimy przestawić nasze  zegarki  na wcześniejsze wstawanie, zmobilizować siły i wziąć się do nauki. Powodzenia!