NAUCZYCIELE NA UROCZYSTOŚCIACH Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

14 października 2014 roku w Zespole Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelisie, odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej dla obszaru Delegatury Mazowieckiego Kuratorium

Oświaty w Ostrołęce , na której zostały wręczone odznaczenia państwowe, resortowe oraz nagrody Ministra Edukacji Narodowej i Mazowieckiego Kuratora Oświaty: nauczycielom, pracownikom oświaty, przedstawicielom samorządu. W uroczystości uczestniczyli: Wojewoda Mazowiecki Jacek Kozłowski, Mazowiecki Kurator Oświaty Karol Semik, biskup pomocniczy Diecezji Łomżyńskiej ks. Tadeusz Bronakowski, przedstawiciele władz samorządowych, instytucji oświatowych oraz oświatowych związków zawodowych.

Nagrodzeni nauczyciele:

Srebrny krzyż zasługi, od prezydenta RP otrzymała pani Grażyna Sroczyńska.

Medal srebrny za długoletnią służbę, od prezydenta RP otrzymała pani Iwona Depta.

Medal Komisji Edukacji Narodowej otrzymały panie:

Hanna Ambroziak , Ewa Landoch  i Jolanta Przybysz.

Nagrodę Mazowieckiego Kuratora Oświaty otrzymała pani Ewa Landoch.

Uroczystość zakończył program artystyczny w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelisie.

Ewa Landoch

16 października w WOK "Hutnik" odbyła się uroczystość z okazji Gminnego Dnia Edukacji Narodowej. Obok podziękowań i życzeń wytrwałości w dalszej pracy, nie zabrakło również wyróżnień dla najlepszych pedagogów.

Tytuł: "Dobrego Wychowawcy" otrzymali:

Pani Wioletta Runo - nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 2 w Wyszkowie
Pani Agnieszka Zacharska - nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 2 w Wyszkowie

Nagrodę Burmistrza Wyszkowa" otrzymali:

Pani Iwona Książak - nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 2 w Wyszkowie