NA MECZU LEGII.

Uczniowie naszej szkoły ,w dniu 30 października, wybrali się, wraz z opiekunami, na wspólne oglądanie meczu.

Legii Warszawa z Pogonią Szczecin w 1/8 Pucharu Polski. Wizyta na Pepsi  Arenie okazała się nie lada atrakcją. Znakomita atmosfera panująca na stadionie Legii udzieliła się naszym dzieciakom, kibicowali pięknie i z  klasą:-) Legia pokonała oczywiście Pogoń Szczecin 3:1 (po dogrywce) i awansowała  do ćwierćfinału Pucharu Polski. Bramki dla Mistrzów Polski zdobyli  Michał Żyro, Łukasz Broź i Tomasz Jodłowiec. Duże wrażenie na naszych  małych kibicach (i opiekunach;-) ) zrobili wierni kibice Legii z tak  zwanej ŻYLETY. Ich kibicowanie udzielało się każdemu, wprowadzając  niezwykle pozytywną, sportową atmosferę." Opiekunowie: Magdalena  Nizińska, Wiesław Pasek, Jan Wielgolewski, Tomasz Skwierczyński.

Magdalena Nizińska