XXXVIII edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej .

Organizatorem konkursu był Burmistrz Wyszkowa Grzegorz Nowosielski

oraz Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP

W sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wyszkowie w dniu 13 lutego 2015 r. odbył się turniej pn. „Młodzież Zapobiega Pożarom”, w którym wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum. Uczniowie rozwiązywali test z wiedzy pożarniczej.. W toku
eliminacji pisemnych komisja w składzie: przewodniczący Adam Mróz - Prezes Zarządu Oddziału M-G ZOSP RP w Wyszkowie, wiceprzewodnicząca Barbara Bożuta - Wiceprezes Zarządu Oddziału M-G ZOSP RP w Wyszkowie, sekretarz Dariusz Kądziela - Komendant Gminny Ochrony P-poż. w Urzędzie Miejskim w Wyszkowie, członek komisji bryg. Marek Czestkowski - Zastępca Komendanta Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wyszkowie wyłoniła następujących uczniów z naszej szkoły do etapu ustnego: Szymona Dawidczyka  i Dawida Korpikiewicza.

W wyniku eliminacji pisemnych i ustnych w kategorii szkoły podstawowe nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:

II miejsce:  Szymon Dawidczyk,  IV miejsce:  Dawid Korpikiewicz  i Marta Pękul otrzymała wyróżnienie.

Szymon Dawidczyk zakwalifikował się do etapu powiatowego.

Życzymy powodzenia Szymonowi w etapie powiatowym.

GRATULUJEMY!

Zdjęcia ze strony internetowej http://www.tubawyszkowa.pl/

Barbara Banasik