Wiersze Brzechwy znane i lubiane.

Od wielu już lat uczniowie naszej szkoły biorą udział w Gminnym  Konkursie Recytatorskim w Lucynowie. Poświęcony jest on twórczości patrona tej szkoły -  Jana Brzechwy.

W tym roku uczniowie "dwójki" pięknie się zaprezentowali podczas konkursu. A konkurencja była silna! Tym bardziej powinniśmy być dumni z osiągnięć naszej reprezentacji :

Małgosia Jakacka (kl.IIIc - opiekun p. Renata Ślubowska) zajęła II miejsce
Klara Lisek(kl.IVc - opiekun p. Alicja Kosińska) - wyróżnienie.

Gratulujemy również Wiktorii Kukwie i Konradowi Kandybowiczowi, którzy choć nie zdobyli żadnego miejsca w konkursie , ale naprawdę godnie nas reprezentowali.

Za tydzień czeka uczniów kolejny konkurs recytatorski "Warszawska Syrenka". Jest to bardzo ważny konkurs w życiu kulturalnym nie tylko naszej szkoły , ale i miasta Wyszkowa. Oczywiście cała społeczność naszej szkoły powinna "trzymać kciuki" w dniu 11 marca(środa) za najlepszych recytatorów "dwójki", którzy zostali wybrani w eliminacjach szkolnych.
Życzymy powodzenia!!!