Etap gminny za nami.

11 marca 2015r. w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Wyszkowie odbył się już XXXVIII Konkurs Recytatorski "Warszawska Syrenka".

Oczywiście uczniowie SP nr 2 brali w nim udział. W tym roku do konkursu gminnego przystąpiła bardzo duża liczba uczestników - 41.Poziom konkursu okazał się bardzo wysoki.Wszyscy recytatorzy zaprezentowali się pięknie.Przy ogłoszeniu wyników konkursu można było wyczuć "nutkę napięcia". Każdy widz miał bowiem swoich faworytów.Ale na szczęście to jury miało trudne zadanie. Do dalszego etapu -  konkursu powiatowego - przeszła uczennica naszej szkoły  - Julia Godleś kl.IVc ( opiekun p. Alicja Kosińska), która zajęła III miejsce w kategorii kl. IV - VI. Życzymy  Julii powodzenia!