KOCHAMY DZIADKA I BABCIĘ!

Klasy drugie w naszej szkole wyjątkowo świętują Dzień Babci i Dziadka.

Pod takim hasłem dn.13.II.2013r. w klasie IId miało miejsce spotkanie Babć i Dziadków z wnukami. Uczniowie wcześniej napisali wzruszające listy do Nich oraz zaproszenia, które wysłali poczta. W bardzo serdecznej atmosferze, przy herbacie i słodkim „co nieco” Babcie i Dziadkowie spędzili miło ten wieczór. Ich wnukowie zaprezentowali pełne humoru wiersze, piosenki, tańce. Następnie złożyli życzenia i wręczyli własnoręcznie wykonane upominki. W niejednych oczach Babć widać było łzy wzruszenia. Podczas uroczystości odbyły się również konkursy z udziałem Dziadków. Wiele śmiechu dostarczyli dziadkowie, którzy zmagali się z zaplataniem warkoczy swoim wnuczkom. Goście żegnając się z wielką wdzięcznością dziękowali za pamięć o Nich oraz zaproszenie na tak miłą uroczystość. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków, jak w tym dniu.

życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków, jak w tym dniu.

E. Majewska

KLASA IIE -wych. B. Rozenek.

Klasa IIa ,wych H.Ambroziak