Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 13 marca 2015 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wyszkowie odbył się powiatowy etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”.

W konkursie wzięli udział najlepsi uczniowie z powiatu wyszkowskiego, którzy zakwalifikowali się na eliminacjach gminnych.Naszą szkołę reprezentował Szymon Dawidczyk z klasy VI b. Szymon wykazał się dużym poziomem wiedzy i zajął I miejsce. Zgodnie z regulaminem zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego. Jesteśmy dumni, że jest to uczeń naszej szkoły. Za oba konkursy Szymon otrzymał nagrody rzeczowe i dyplomy.

Elimanacje wojewódzkie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej odbędą się  25 kwietnia.

GRATULUJEMY SZYMONOWI I ŻYCZYMY ZWYCIĘSTWA NA SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM!

Barbara Banasik