II miejsce w międzyszkolnych zawodach sportowych

13 maja 2015r. uczniowie klas II i III wzięli udział w międzyszkolnych zawodach sportowych zorganizowanych przez Szkołę Podstawową nr1 w Wyszkowie.

Turniej obejmował 9 konkurencji sportowych oraz 1 zadanie umysłowe, które polegało na prawidłowym połączeniu nazwiska sportowca z uprawiana przez niego dyscypliną sportowa. Podczas zawodów nasza szkołę  reprezentował  zespół 12 – osobowy z klas II i III, po 6 osób z każdej grupy wiekowej. Skład drużyn:

Kl.II - J.Ślendak,P.Górska,J.Kwiatkowska,M.Łubinska,K.Ciemieniewska,M.Stworzyjanek,E.Wójcik,M.Fijałkowski,P.Wielgolewski.

Kl.III - J.Bloch, W.Sobotka, J.Nowak, A.Suchodolska, K.Zadrożny, W.Koczara .K.Bajkowski, K.Nadaj

Uczniowie przygotowani byli przez panią  Agnieszkę Postek.

Gratulujemy naszym młodym sportowcom !