OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY „EKO-PLANETA”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego. Pisali test w dwóch kategoriach wiekowych: „Maluch” klasy III i IV oraz „Adept” klasy V i VI. Konkurs miał na celu upowszechnianie wiedzy o ochronie środowiska i propagowanie osiągnięć związanych z ekologią    i sozologią.

Dzieci biorąc udział w tym konkursie rozwijają swoje zainteresowania przyrodnicze oraz mają możliwość zaprezentowania zdobytej wiedzy. Uczniowie z najlepszymi wynikami otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, wyróżnieni dyplomy z wyróżnieniem a pozostali uczniowie dyplomy uznania.

-  wyróżnienie II stopnia w kraju – Szymon Dawidczyk kl. VIbop. Tomasz Skwierczyński

- I miejsce w szkole w kategorii „Maluch” – Julia Gudanis kl. IVaop. Ewa Landoch

- I miejsce w szkole w kategorii „Adept” – Piotr Zaniewski kl. Vbop. Ewa Landoch

„Maluch”