Kolejne klasy odwiedziły Warszawę

20 maja klasy 4c i 5a wyjechały na wycieczkę do Warszawy.

Odwiedziły kino 3D gdzie zapoznały się z czterema żywiołami występującymi na ziemi. Były miedzy innymi w sali ruchu, gdzie mogły przeżyć niesamowite przygody np. latania nad Himalajami, spadania razem z wodospadem czy spływu pontonowego po rwącej rzece. Duże emocje wzbudziły widoki oglądane przez trójwymiarowe okulary. Przygodę z czterema żywiołami zakończył test wiedzowy w którym każda klasa mogła sprawdzić aktualnie zdobytą  wiedzę.Następnie dzieci uczestniczyły w warsztatach robienia pizzy, pod czujnym okiem instruktora wykonywały  własna pizzę, komponując dodatki wg. własnego uznania. Własnoręcznie wykonana pizza bardzo wszystkim smakowała, jak widać na załączonych zdjęciach.

Renata Fydrych