Przygody Cyrkowego Clowna

Dnia 11 czerwca odbyło się ostatnie przed wakacjami spotkanie uczniów klas 0 – III z muzykami z Olsztyna.

Dzieci  tym razem zaproszone zostały do udziału w tworzonym przy ich udziale programie cyrkowym. W rytmach cyrkowej muzyki obserwowaliśmy między innymi sztuczki w wykonaniu czarodzieja Koko. Było bardzo ciekawie i oczywiście wesoło. Dzięki muzyce ilustracyjnej wszyscy biorący udział w poranku muzycznym poczuli się jak w prawdziwym cyrku. Dużo emocji dostarczył przeprowadzony na zakończenie koncertu finał turnieju wiedzy o muzyce. Trzech zawodników  walczyło o tytuł zwycięzcy, którym okazał się uczeń  klasy 1c – Bartek Piórkowski. Gratulujemy Bartkowi bardzo dużej wiedzy, oraz zwycięstwa nad starszymi uczniami. Bartek udowodnił wszystkim, że pierwszak potrafi!

W imieniu pracowników Agencji Artystycznej MAT  życzymy dzieciom i nauczycielom słonecznych wakacji i do zobaczenia w nowym roku szkolnym!