Uroczysta Gala Gminnego Konkursu Ekologicznego

8 XII w Domu Kultury odbyła się uroczysta gala Gminnego Konkursu Ekologicznego, organizowanego przez Urząd Miasta.Konkurs odbył się w kilku płaszczyznach: plastycznej /przeznaczonej dla przedszkolaków/, wiedzowej, filmowej i muzycznej  /skierowanej do uczniów klas 4/.Ponownie możemy pochwalić się sukcesami naszych uczniów.

W kategorii PIOSENKA EKOLOGICZNA  Małgosia Jakacka z kl.4c  piosenką "Ekologia dobra sprawa"   wyśpiewała  1 MIEJSCE i otrzymała Tablet. Nagrodę za udział w tej kategorii otrzymala również Amelia Suchodolska z kl. 4c. Obie dziewczynki przygotowywała p. Renata Fydrych.

W kategorii wiedzowej 1MIEJSCE i rower otrzymał Bartosz Śniadała z kl. 4c , przygotowywany przez p. Tomasza Skwierczyńskiego.

Renata Fydrych