DZIEŃ OTWARTY W NASZEJ SZKOLE

22 maja dyrekcja oraz nauczyciele zaprosili przyszłych uczniów klas pierwszych i ich rodziców na Dzień Otwarty.

Zorganizowane po raz pierwszy w tej formule spotkanie było wyjątkowo bogate. Na najmłodszych czekało przedstawienie teatralne i prezentacje wokalno – taneczne przygotowane przez uczniów klas trzecich, a także zabawy i pląsy z harcerzami. Rodzice w tym czasie uczestniczyli w spotkaniu informacyjnym poprowadzonym przez dyrektor Jolantę Przybysz, podczas którego dokonana została między innymi prezentacja nauczycielek obejmujących wychowawstwa w klasach pierwszych. Ostatnim punktem środowego spotkania było zwiedzanie szkoły. Goście z dużym zainteresowaniem oglądali sale lekcyjne klas młodszych oraz rozmawiali z wychowawczyniami.

Mamy nadzieję, że nasze pierwsze spotkanie przybliżyło przybyłym  gościom naszą placówkę, i że dzięki niemu 2 września z mniejszym stresem  rozpoczniemy nasz pierwszy, wspólny  rok szkolny.

Wychowawczynie klas:

Ia-Wioletta Runo