Apel klas I-III

15 czerwca odbył się apel na którym nagrodzeni zostali uczniowie klas  młodszych będący laureatami przeprowadzonych w drugim semestrze konkursów oraz akcji szkolnych.

W ciągu kończącego się roku szkolnego odbyło się wiele konkursów w których swoje wiadomości i umiejętności mogli sprawdzić i zaprezentować uczniowie wszystkich klas młodszych. Najlepsi  z nich otrzymali nagrody i dyplomy wręczone przez panią dyrektor A.Zacharską i nauczycieli organizujących konkursy. Podsumowane zostały również akcje KORKI i OPATRUNEK NA RATUNEK - najhojniejsze klasy otrzymały podziękowania od przedstawicielek Samorządu Uczniowskiego i katechetki G.Sroczyńskiej.

Wszystkim nagrodzonym uczniom gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w nowym roku szkolnym.